Blog Search

Narrow By Tag: dorost

Šesté místo pro Martinu Homolovou v běhu na 60 m na MČR. 15 medailí a finálová umístění do 6. místa na krajském přeboru Vysočiny.

Kategorie: Zavody | Tagy: St_zactvo, Dorost, Juniori, Dospeli

24. 02. 2014  |   Sdílej:

Loňské vítězství zopakoval Petr Vokoun – letos již v kategorii nejmladších žáků. Dařilo se i Jiřímu Dvořáčkovi v kategorii přípravek.

Kategorie: Zavody | Tagy: Pripravky, Ml_zactvo, St_zactvo, Dorost, Juniori, Dospeli

15. 04. 2013  |   Sdílej:

Nejúspěšnější z našich atletů byl Petr Vokoun, který po loňském vítězství v kategorii přípravek zvítězil i letos – již v kategorii nejmladších žáků.

07. 04. 2013  |   Sdílej:

Nejúspěšnější byla sprinterka Martina Homolová se dvěma vítězstvími v kategorii dorostenek.

23. 01. 2013  |   Sdílej:

Martina Homolová překonala rekord mítinku v běhu na 100 m.

27. 09. 2012  |   Sdílej:

Na šampionát se nominovali 3 meziříčtí atleti – Martina Homolová (100 a 200 m), Jakub Havlíček (vrh koulí) a Kateřina Doleželová (3000 m).

Kategorie: Zavody | Tagy: Dorost, Juniori

22. 06. 2012  |   Sdílej:

V sobotu 19. května se v Třebíči uskutečnilo 3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň sobotu a skončila tak základní část této soutěže. Ve čtyřech kategoriích zvítězili závodníci…

19. 05. 2012  |   Sdílej:

V neděli 15.4.2012 za velmi chladného počasí jsme se jako tradičně zúčastnili dalšího závodu v rámci Běžeckého poháru mládeže Vysočiny - 13. ročníku běhu Korunou za korunu v Novém Městě na Moravě.

Kategorie: Zavody | Tagy: Pripravky, Ml_zactvo, St_zactvo, Atl_skolka, Dorost, Juniori, Dospeli