V nejkratším běhu na 60 m se dařilo oběma sprinterkám. Sára Pavlidu i Zuzana Rašovská si vytvořily kvalitní osobní rekordy, Sára splnila výkonem 8,39 s limit na Letní olympiádu dětí a mládeže. V průběžných republikových tabulkách je Sára na 60 m na 6. místě a na 150 m je sedmá.

Ivo Březka svými výkony ve skoku o tyči a na 200 m překážek figuruje na místě 8. resp. 12. místě. 

Vítězství si na trati 800 m zajistili Věra Podrábská a Petr Vokoun, ve vrhu koulí Denisa Čejková a v hodu oštěpem Tereza Lišková.


Z výsledků (uvádíme finálová umístění do 8. místa):

 

Starší žactvo

60 m

3. Sára Pavlidu (ml. žákyně)                     8,39 s

4. Zuzana Rašovská                                  8,40 s

 

150 m

5. Sára Pavlidu                                         20,76 s

6. Zuzana Rašovská                                  20,93 s

 

800 m

1. Věra Podrábská                                    2:31,12

1. Petr Vokoun                                         2:17,48

 

200 m překážek

1. Ivo Březka                                            30,18s

6. Vendula Puzrlová                                 25,36 s

 

výška

5. Eliška Mašterová                                  142 cm

 

dálka

1. Eliška Mašterová                                  498 cm

4. Zuzana Ršovská                                   465 cm

9. Vendula Puzrlová                                 446 cm

10. Sára Pavlidu                                       434 cm

 

tyč

1. Ivo Březka                                            280 cm

 

koule

1. Denisa Čejková                                    9,69 m

2. Tereza Lišková                                     9,40 m

7. Sára Strnadová                                     8,16 m

 

oštěp

1. Tereza Lišková                                     32,07 m

 

štafeta 4 x 3000 m

6. žákyně TJ Sokol VM ( Puzrlová, Švihálková, Ventrubová, Rašovská)      3:20,51

 

dorost

100 m

5. Mike Aminu Abu                                 12,26 s

6. Jakub Kovalčík                                     12,30s                                             

 

výška

2. Mike Aminu Abu                                 150 cm

 

dálka

4. Mike Aminu Abu                                 569 cm

6. Jakub Kovalčík                                     537 cm

 

junioři

výška

2. Pavel Hekrdla                                       170 cm

 

muži

výška

1. Ladislav Urban                                      1,90 m.

 

Pořadí družstev TJ Sokol Velké Meziříčí po 1. kole:

3. starší žákyně

6. starší žáci

3. - 4. dorostenci

6. junioři

4. muži

výsledky: http://online.atletika.cz/vysledky/30492

fotogalerie: http://atletikavelmez.rajce.idnes.cz/2017_29.04._-_1._kolo_KPD_zactva%2C_dorostu%2C_junioru_a_dospelych_Jihlava/