Ve čtyřboji se na stupně vítězů probojovali Sebastian Zmrhal ve starších hoších, Matyáš Fialka v mladších hoších a Simona Kučerová v mladších dívkách.

Do první desítky v celkovém umístění víceboje se ještě probojovali: Starší hoši 6. Pipek Tomáš a Doležal Jakub, 10. Absolon Patrik. Starší dívky: 7. Pacalová Ketty, 9. Havlišová Klára.  Mladší hoši: 5. Zeman Jan, 10. Jiříček Vítek a dívky: 4. Blaťáková Karolína a  10. Matějíčková Adéla.

V dílčích disciplínách se naši svěřenci na medailové pozice podívali celkem 13 krát.

Náš oddíl byl velmi úspěšný i ve štafetách, kdy si starší hoši doběhli pro zlatou  medaili ve složení (Absolon, Harvey, Doležal, Zmrhal) a mladší hoši pro stříbrnou medaili (Koukola, Fialka, Zeman, Hroch)

Celkově se 12 našich atletů umístilo v první desítce víceboje a máme rekordních 40 umístění v top 10 v jednotlivých disciplínách.

 

víceboj – starší chlapci (2007-2008)

Pořadí

Příjmení

Jméno

umístění

3

Zmrhal

Sebastian

(1.místo slalom, 2.místo 50m, 10.místo raketka)

6

Pipek

Tomáš

(2.místo slalom)

6

Doležal

Jakub

(1.místo 50m, 2.místo dálka, 10.místo slalom)

10

Absolon

Patrik

(3.místo dálka, 5.místo 50m)

11

Doležal

Jan

(10.místo  50m)

17

Ambrož

Lukáš

(3.místo raketka)

18

Koudelík

Adam

(10.místo dálka)

20

Harvey

Oliver

(7.místo slalom)

26

Pospíšíl

Viktor

 

31

Pipek

Vojtěch

 

28

Pospíšíl

Viktor

 

37

Koukola

Michal

 

30

Pospíšíl

Viktor

 

       

víceboj – starší děvčata (2007-2008)

Pořadí

Příjmení

Jméno

umístění

7

Pacalová

Ketty

(7.místo slalom, 9.místo 50m, 7.místo raketka, 7.místo dálka)

9

Havlišová

Klára

(2.místo raketka)

18

Smejkalová

Alžběta

 

20

Toufarová

Zuzana

 

23

Matoušková

Karolína

 

26

Kotenová

Amélie

 

27

Janoušková

Tereza

 

       

víceboj – mladší chlapci (2009 a mladší)

Pořadí

Příjmení

Jméno

umístění

2

Fialka

Matyáš

(2.místo slalom, 3.místo 50m, 2.místo raketka)

5

Zeman

Jan

(4.místo 50m, 6.místo raketka, 7.místo slalom, 10.místo dálka)

10

Jiříček

Vít

(5.místo 50m, 10.místo dálka)

11

Hroch

František

(9.místo 50m)

15

Koukola

Ondřej

(9.místo raketka, 10.místo slalom)

20

Koten

Kryštof

 

21

Janoušek

Jakub

 

22

Caha

Jaroslav

 

24

Šula

David

 

       

víceboj – mladší děvčata (2009 a mladší)

Pořadí

Příjmení

Jméno

umístění

2

Kučerová

Simona

(2.místo slalom, 4.místo 50m, 4.místo raketka, 7.místo dálka)

4

Blaťáková

Karolína

(9.místo 50m, 2.místo raketka, 8.místo slalom, 7.místo dálka)

10

Matějíčková

Adéla

(9.místo raketka, 6.místo dálka)