Dalším závodem této soutěže bude 3. kolo začátkem září a poté finálový závod 23.9. v Jihlavě, kde se utkají malí atleti obou skupin – východ (Velké Meziříčí, Třebíč, Jihlava, Jemnice) a západ (Pacov, Havlíčkův Brod a Humpolec).

 

Chlapci r. 2001 – 2002

Jednotlivci (uvádíme umístění do 15. místa)

1.    Matyáš Pospíšil

11. Chromý Ondřej

12. Sejrek Lukáš

 

6. štafeta 4 x 60 m ( Chromý, Pospíšil, Poul, Sejrek)

 

Družstva ve 2. kole

 

body v kole

hlavní body

1. Spartak Třebíč

63

4

2. Jemnice

62

3

3. Atletika Jihlava

48

2

4. TJ Sokol Velké Meziříčí

39

1

     

 

Družstva po 2 kolech

 

body v kole

hlavní body

1. Spartak Třebíč

139,5

8

2. Jemnice

134

6

3. Atletika Jihlava

97

4

4. TJ Sokol Velké Meziříčí

73,5

2

 

Chlapci 2003 a mladší

Jednotlivci

2. Petr Vokoun

5. Blažek Filip

8. Jáchym Dvořák

14. Karel Šitka

 

2. štafeta „A“ 4 x 60 m ( Vokoun, Dvořák, Blažek, Šitka)

7. štafeta „B“ 4 x 60 m (Dvořáček, Puzrla, Ambrož, Harvey)

 

 

Družstva ve 2. kole

 

body v kole

hlavní body

1. Atletika Jihlava

138

4

2. TJ Sokol Velké Meziříčí

60

3

3.  TJ Spartak Třebíč

18

2

4. Jemnice

8

1

 

 

Družstva po 2 kolech

 

body v kole

hlavní body

1. Atletika Jihlava

271,5

8

2. TJ Sokol Velké Meziříčí

130

6

3.  TJ Spartak Třebíč

44

4

4. Jemnice

17,5

2

 

Děvčata 2001 – 2002

Jednotlivci

5. Krčálová Hanka

10. Votoupalová Jůlie

 

5. štafeta 4 x 60 m (Votoupalová, Dvořáková, Krčálová, Zmrhalová)

 

Družstva ve 2. kole

 

body v kole

hlavní body

1. Atletika Jihlava

97

4

2. Jemnice

54

3

3. Spartak Třebíč

51

2

4. TJ Sokol Velké Meziříčí

29

1

 

Družstva po 2 kolech

 

body v kole

hlavní body

1. Atletika Jihlava

184,5

8

2. Jemnice

136

6

3. Spartak Třebíč

73

4

4. TJ Sokol Velké Meziříčí

69,5

2

 

Děvčata 2003 a mladší

Jednotlivci

3. Zuzana Rašovská

6. Puzrlová Vendula

7. Lišková Tereza

8. Švihálková Vendula

11. Mašterová Eliška

 

2. štafeta 4 x 60 m „A“ (Rašovská, Švihálková, Lišková, Mašterová)

4. štafeta 4 x 60 m „B“ (Harvey, Řeháčková, Puzrlová, Trojanová)

 

Družstva ve 2. kole

 

body v kole

hlavní body

1. Atletika Jihlava

91

4

2. TJ Sokol Velké Meziříčí

75

3

3. TJ Spartak Třebíč

66

2

4. Jemnice

0

1

 

Družstva po 2 kolech

 

body v kole

hlavní body

1. Atletika Jihlava

180

8

2. TJ Sokol Velké Meziříčí

149,5

6

3. TJ Spartak Třebíč

125

4

4. Jemnice

9

2

 

FOTOGALERIE