Ve stejné soutěži se neztratili ani tři naše děvčata hostující za TJ Jiskra Otrokovice. Věra Podrábská byla 3. v běhu na 1500 m, Eliška Mašterová 10. ve  skoku vysokém a Tereza Lišková obsadila 11. místo v hodu oštěpem.

2. kolo soutěže se koná v neděli 10.06.2018 ve Znojmě.

 

Bodovaná umístění

110 m př.         

2. místo           Ladislav Urban                      16,64s

3. místo           Tomáš Pirochta                      16,97s

 

400m př

6. místo           Jiří Horký                               66,93s

7. místo           Tomáš Pirochta                      67,20s

 

800m

10. místo         Petr Vokoun                           2:10,33 žákovský oddílový rekord

 

výška

2. místo           Ladislav Urban                      193cm

4.místo            Mike Aminu Abu                   181cm

 

trojskok

2. místo           Tomáš Pirochta                      13,72m

5. místo           Ladislav Urban                      13,27m

 

tyč

8. místo           Jakub Havlíček                       270cm

 

koule

4. místo           Kamil Běhounek                    12,34m

10. místo         Jakub Havlíček                       10,90m

 

disk

7. místo           Kamil Běhounek                    30,46m

 

kladivo

2. místo           Kamil Běhounek                    38,36m

 

 

Tabulka soutěže po 1. kole:

                                                                     pomocné body            hlavní body

1. VSK Universita Brno „B“                             300,5                         11                 

 2. AK Hodonín                                                     153                         10

3. Jiskra Otrokovice                                              131                           9                                                        

 4. Sokol Velké Meziříčí                                          81                           8               

 5. TJ Znojmo                                                           77                           7                                                                               

 6. Atletika Jihlava                                                47,5                           6             

 7. AHA Vyškov                                                      47                           5

8. Atletika Holešov                                                 44                           4                 

 9. AC Moravská Slavia Brno „B“                           43                           3                                   

10 . AC TRACK & FIELD Brno                            40                           2  

11. AC Čejkovice                                                    15                           1