V celkovém umístění víceboje máme jednu stříbrnou medaili zásluhou Sáry Pavlidu.

V dílčích disciplínách se naši svěřenci na medailové pozice podívali celkem 9 krát.

Za dívky Sára Pavlidu (2x zlatá za 50m a dálku a 2x stříbrná za př.běh a medicimbal), Nikola Bednářová ( bronzová za 50m) a Klára Havlišová (bronzová za medicinbal).

Za chlapce Sebastián Zmrhal (2. místo 50m), Jakub Doležal (3. místo za 50m), Oliver Harvey (3. místo za dálku)

Náš oddíl byl velmi úspěšný ve štafetách, kdy starší děvčata díky rychlému finiši Sáry Pavlidů vybojovala zlatou medaili ve složení (Homolová, Pelánková, Bednářová, Pavlidu).  Bronzovou medaili získali mladší chlapci ve složení Doležal Jakub, Doležal Jan, Pipek Tomáš, Harvey Oliver.  I štafeta mladších dívek si na posledním úseku běžela pro medaili, bohužel kvůli pádu se ji nakonec nepodařilo získat.

Celkově se 4 naši atleti umístili v první desítce  víceboji a máme 25 umístění v top 10 v jednotlivých disciplínách.

 

5.kolo Jihlava

víceboj – starší chlapci (2005 -2006)

8. Matyáš Mucha (4.místo 50m, 9.místo př dráha)

14. Jan Podrábský (4.místo dálka)

17. Tomáš Malec

 

víceboj – mladší chlapci (2007 a mladší)

4. Jakub Doležal (3. místo 50m, 6. místo př. dráha, 4. místo dálka)

5. Oliver Harvey (6. místo medicimbal, 3. místo dálka)

11. Sebastián Zmrhal (2.místo 50m, 7.místo člunkový běh, 8. místo překážky)

15. Adam Staňek (10. místo př dráha, 7. místo medicimbal)

19. Jan Doležal

20. Tomáš Pipek (9.místo př. dráha)

26. Šimon Rašovský

30. Vojta Pipek

31. Michal Koukola

43. Filip Pacal

 

3. štafeta  4x60 m 41.60  (Harvey Oliver, Doležal Jakub, Doležal Jan, Pipek Tomáš)

8. štafeta  4x60 m (Rašovský, Pacal, Pipek Vojta, Koukola)

 

víceboj – starší děvčata (2005 – 2006)

2. Sára Pavlidu (1. místo dálka a 50m, 2. místo př dráha a medicimbal)

12. Nikola Bednářová (3. místo 50m, 6. místo dálka, 9. místo př. dráha)

16. Dana Harvey (4.místo medicimbal)

19. Karolína Balejová

32. Veronika Švandová

34. Vendula Pelánková

40. Nikola Homolová

 
 

1. štafeta  4x60 m (Homolová, Pelánková, Bednářová, Pavlidu)

 

víceboj – mladší děvčata (2007 a mladší)

11. Klára Havlišová (3. místo medicimbal)

13. Ketty Pacalová (6.místo př. dráha, 9. místo medicimbal)

29. Adriana Novotná

35. Karolína Necidová

46. Klára Čermánková

58. Karolína Blaťáková (2010)

 

12. štafeta  4x60 m (Pacalová, Havlišová, Novotná, Necidová)