V celkovém umístění víceboje máme jednu zlatou medaili zásluhou Sáry Pavlidu. Také svoji první medaili ve víceboji si vybojoval Sebastián Zmrhal a to bronzovou.

V dílčích disciplínách se naši svěřenci na medailové pozice podívali celkem 11 krát.

Za dívky Sára Pavlidu (3x zlatá za 50m překážek, přeskoky a člunkový běh), Dana Harvey (stříbrná za kriket a bronzová za přeskoky), Klára Havlišová (zlatá za kriket), Karolína Necidová  bronzové umístění za přeskoky.

Mladí borci také o sobě dali znát, nejlépe umístěný v celkovém víceboji Sebastiánu Zmrhalovi (2x stříbrná za překážky a přeskoky), dále pak Oliver Harvey (zlatá za přeskoky), Jakub Doležal (zlatá za překážky).

Náš oddíl byl velmi úspěšný ve štafetách, kdy mladší hoši ve složení Oliver Harvey, Jakub Doležal, Adam Staněk a Sebastián Zmrhal ukázali ostatním týmům záda a s přehledem zvítězili.  Zlatou medaili braly i starší děvčata ve složení Sára Pavlidu, Dana Harvey, Nikola Bednářová a Vendula Pelánková.

Celkově se 8 našic  atletů umístilo v první desítce ve víceboji a máme 29 umístění v top 10 v jednotlivých disciplínách.

 

víceboj – starší chlapci (2005 -2006)

21. Petr Pospíchal

 

víceboj – mladší chlapci (2007 a mladší)

3.Sebastián Zmrhal (2. místo překážky, 2. místo přeskoky, 9.místo kriket, 9. místo člunkový běh)

6. Jakub Doležal (1. místo překážky, 5. místo člunkový běh)

6. Oliver Harvey (1. místo přeskoky, 7. místo člunkový běh, 8. místo překážky)

10. Adam Staňek (4. místo kriket, 9. místo překážky)

16. Lukáš Ambrož (8. místo člunkový běh)

21. Tomáš Pipek

24. Vojta Pipek

24. Jan Doležal

26. Viktor Pospíšil

30. Vojtěch Pipek

32. Šimon Rašovský

34. Michal Koukola

38. Filip Pacal (2009)

35. Jan Zeman (2009)

 

1. štafeta  4x60 m 41.92 (Harvey Oliver, Doležal Jakub, Staněk, Zmrhal)

7. štafeta  4x60 m (Doležal Jan, Pipek Tomáš, Pipek Vojta, Koukola)

9. štafeta  4x60 m (Ambrož, Rašovský, Pacal, Pospíšil)

víceboj – starší děvčata (2005 – 2006)

1. Sára Pavlidu (1. místo překážky, přeskoky, člunkový běh, 4. místo kriket)

6. Dana Harvey (2. místo kriket, 3. místo přeskoky, 7. místo překážky)

10. Nikola Bednářová (4. místo člunkový běh, 9. místo přeskoky, 10. místo překážky)

21. Vendula Pelánková (8. místo dálka, 5. místo raketka)

26. Nikola Homolová

28. Adéla Budínová

29. Klára Pospíšilová

 

1. štafeta  4x60 m (Harvey Dana, Pelánková, Bednářová, Pavlidu)

7. štafeta  4x60 m (Homolová, Pospíšilová, Budínová, Kučerová)

 

víceboj – mladší děvčata (2007 a mladší)

5. Ketty Pacalová (4. místo kriket, 7. místo překážky, 8. místo slalom)

18. Karolína Necidová (3. místo přeskoky)

22. Klára Havlišová (1. místo kriket)

23. Adriana Novotná (6. místo člunkový běh)

34. Natálie Klinerová

51. Simona Kučerová (2009)

 

4. štafeta  4x60 m (Pacalová, Havlišová, Novotná, Necidová)