V celkovém umístění víceboje máme jednu zlatou medaili  zásluhou Sáry Pavlidu.

Náš oddíl byl velmi úspěšný ve štafetách, kdy mladší hoši ve složení Oliver Harvey, Doležal Jakub, Adam Staněk a Sebastián Zmrhal ukázali ostatním týmům záda a s přehledem zvítězili. Stříbrnou medailli brali i starší děvčata  ve složení Sara Pavlidu, Dana Harvey, Nikola Bednářová a Gabriela Hutrová.

V dílčích disciplinách se naši svěřenci na medailové pozice podívali celkem 8 krát, za dívky Sára Pavlidu (1 zlatá za 50m a 3 stříbrné za skok daleký , žebřík a raketku),  Ketty Pacalová bronz  za hod raketkou, Jakub Doležal za dálku stříbrnou, Sebastian Zmrhal (2 stříbrné za 50m a žebřík)  

Celkově se 6  našich  atletů umístilo v první desítce ve víceboji a máme 23 umístění v top 10 v jednotlivých disciplínách.

 

3.kolo Třebíč

víceboj – starší chlapci (2005 -2006)

11. Jan Podrábský (5.místo žebřík)

 

víceboj – mladší chlapci (2007 a mladší)

6. Jakub Doležal (2. místo dálka, 7. místo běh, 9.místo žebřík)

7. Adam Staněk (6.místo dálka, 7.místo raketka,

9. Sebastián Zmrhal (2.místo běh, 2.místo žebřík)

10. Oliver Harvey (6. místo dálka, 6. místo žebřík)

19. Tomáš Pipek (10.místo žebřík)

23. Šimon Rašovský

24. Vojta Pipek

25. Jan Doležal (8.místo žebřík)

28. Matěj Vasko

33. Lukáš Ambrož

 

1. štafeta  4x60 m (Harvey, Doležal Jakub, Staněk, Zmrhal)

8. štafeta  4x60 m (Doležal Jan, Pipek Tomáš, Pipek, Vojta, Vasko)

 

víceboj – starší děvčata (2005 – 2006)

1. Sára Pavlidu (1. místo běh, 2. místo dálka, žebřík, raketka)

14. Karolína Balejová (5.místo dálka, 9.místo žebřík)

17. Dana Harvey (4.místo raketka)

19. Gabriela Hutrová (8. místo dálka, 5.místo raketka)

22. Nikola Bednářová

31. Vendula Pelánková

36. Nikola Homolová

 

2. štafeta  4x60 m (Pavlidu, Hutrová, Bednářová, Harvey)

8. štafeta  4x60 m (Balejová, Homolová, Švandová, Pelánková)

 

víceboj – mladší děvčata (2007 a mladší)

4. Ketty Pacalová (7. místo dálka, 3.místo raketka, 9. místo žebřík)

21. Klára Havlišová (6.místo raketka)

34. Kristýna Pelánková

40. Simona Kučerová

 

6. štafeta  4x60 m (Pacalová, Havlišová, Pelánková, Kučerová)