V kategorii mužů a žen vybojovali tituly přeborníků kraje závodníci z Pacova. V mužích na druhém místě skončila Třebíč a třetí Jihlava. V kategoriích žen druhé místo vybojovala Ledeč nad Sázavou, třetí místo Jihlava.

Pro kategorie mužů a žen  to bylo zároveň i závěrečné kolo, družstva mladších kategorií v soutěži pokračují dalším kolem 27.5. v Pacově.

 

Oddílový rekord zaběhla štafeta žákyň na 4x60 m ve složení Puzrlová, Švihálková, Rašovská a Pavlidu a  dorostenka Eliška Maloušková na 1500 m.

Dařilo se našim výškařů – zvítězili v kategorii mužů, juniorů i dorostenců, v žákovských kategoriích obsadili 3. a 7. místo.

 

Ve  2. kole bodovali:

Zuzana Rašovská (21), Věra Podrábská (19), Tomáš Neufuss (16), Filip Ludes (14), Tereza Lišková (14 bodů), Sára Pavlidu (11), Martin Neufuss (9), Petr Vokoun (9), Denisa Čejková (9),

Mike Aminu Abu (8), Eliška Mašterová (8), Ivo Březka (8), Pavel Hekrdla (7), Tomáš Pirochta (7),  Milan Strádal (7), Vendula Švihálková (5,5), Eliška Maloušková (5), Aneta Ventrubová (3),

Natálie Báňová (1), Dana Harvey (1).

 

Z výsledků (uvádíme bodovaná umístění):

Starší žactvo

60 m

1. Sára Pavlidu                                         8,18 s
5. Zuzana Rašovská                                  8,53 s
8. Vendula Švihálková                             8,62 s
7. Tomáš Neufuss                                     8,05 s
8. Filip Ludes                                           8,10 s

300 m

3. Věra Podrábská                                    45,35 s
4. Zuzana Rašovská                                  45,63 s                                           
2. Petr Vokoun                                         39,23 s


1500 m

1. Věra Podrábská                                    5:34,00

100 m překážek

8. Aneta Ventrubová                                17,65 s

výška

3. Eliška Mašterová                                  148 cm

7. Tomáš Neufuss                                     148 cm

dálka

3. Zuzana Rašovská                                  489 cm

8. Vendula Švihálková                             441 cm

3. Tomáš Neufuss                                     527 cm

koule

4. Tereza Lišková                                     8,96 m

10. Natálie Báňová                                   7,46 m

4. Filip Ludes                                           10,48 m

 
disk

10. Dana Harvey                                      16,10 m

7. Filip Ludes                                           22,91 m

kladivo

4. Tereza Lišková                                     17,30 m


štafeta  4x60 m

1. VELME „A“ ( Puzrlová, Švihálková, Rašovská, Pavlidu)               31,72 s

 

dorost

100 m

2. Martin Neufuss                                     12,14 s                                            

4. Mike Aminu Abu                                 12,21 s

400 m

2. Martin Neufuss                                     57,15 s

3. Ivo Březka                                            57,88 s

 
100 m překážek

3. Ivo Březka                                            19,44 s

výška

1. Mike Aminu Abu                                 177 cm

dálka

6. Martin Neufuss                                     523 cm

8. Ivo Březka                                            509 cm

 

1500 m                                                    

2. Eliška Maloušková                               5:26,69

 
koule

3. Denisa Čejková                                    10,46 m

 
disk

7. Denisa Čejková                                    19,30 m

kladivo

2. Denisa Čejková                                    24,17 m

 

štafeta 4 x 100 m

3. VELME ( Březka, Kubíček, Neufuss M., Aminu Abu)                    47,90 s

 
junioři

výška

1. Pavel Hekrdla                                       183 cm

 
muži

výška

1. Tomáš Pirochta                                      177 cm

 
dálka

1. Milan Strádal

 
Pořadí družstev TJ Sokol Velké Meziříčí ve 2. kole:

3. starší žákyně

4. starší žáci

5. dorostenky

5. dorostenci

3. junioři

3. muži

 

Kompletní výsledky najdete zde.
Fotografie najdete zde.