foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 V neděli 26. května pokračoval v Třebíči 2. kolem krajský přebor družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň.

 

Nejvíce bodů pro svůj tým v kategorii žactva (maximální bodový zisk jednotlivce 33 bodů) získali Tomáš Neuffuss (31), Sára Pavlidu (31), Dana Harvey (28), Vendula Švihálková (21) a Šimon Čech (20). 

V dorosteneckých a juniorských kategoriích (maximální bodový zisk jednotlivce 21 bodů)         Ivo Březka (15), Jakub Kovalčík (14), Denisa Čejková (11) a Zuzana Rašovská (10).


Z výsledků (uvádíme bodovaná umístění):

starší žactvo

60 m

  1. Sára Pavlidu                                         7,95 s
  2. Vendula Švihálková                             8,40 s
  3. Nikola Bednářová                                8,51 s
  4. Karolína Chrástová                               8,53 s
  1. Tomáš Neufuss                                     7,60 s

4.-5. Vojtěch Večeřa                                7,95 s

  1. Šimon Čech                                          8,04 s

300 m

  1. Sára Pavlidu                                         42,48
  2. Vendula Švihálková                             46,45 s
  3. Nikola Bednářová                                47,11 s

 

  1. Jan Křehlík                                           44,40 s

Šimon Čech                                              42,45 s (startoval mimo soutěž, časem obsadil 3. místo)

 

1500 m

  1. Karolína Balejová                                 5:48,85
  2. Anna Doleželová                                  5:50,63

 

100 m překážek

  1. Klára Pospíšilová                                  18,42 s

 

výška

  1. Sára Pavlidu                                         146 cm
  2. Veronika Švandová                              140 cm
  1. Tomáš Neufuss                                     175 cm
  2. Šimon Čech                                          166 cm

dálka

  1. Vendula švihálková                              470 cm
  1. Tomáš Neufuss                                     593 cm
  2. Šimon Čech                                          551 cm
  3. Jan Křehlík                                         456 cm

koule

  1. Gabriela Hutová                                   9,50 m
  2. Dana Harvey                                        9,22 m
  3. Natálie Báňová                                     7,76 m
  4. Adéla Čermáková                               7,34 m
  1. Vojtěch Večeřa                                     10,42 m
  2. Filip Ludes                                           10,37 m
  3. Jiří Čermák                                         8,96 m

disk

  1. Dana Harvey                                        27,58 m
  2. Natálie Báňová                                   16,77 m
  1. Jiří Čermák                                           26,62 m

 

kladivo

  1. Dana Harvey                                        28,57 m
  1. Natálie Báňová                                      16,63 m

 

4 x 60 m

  1. žákyně „A“ (Bednářová, Chrástová, Švihálková, Pavlidu)               32,26 s
  2. žákyně „B“ ( Homolová, Čermáková, Pospíšilová, Harvey)

                                                                 

  1. žáci (Čech, Křehlík, Ludes, Čermák)                                                31,85 s

 

dorost

100 m

  1. Zuzana Rašovská                                  13,62 s
  1. Ivo Březka                                            12,11 s

                                                                 

400 m

  1. Zuzana Rašovská                                  62,23 s

1500 m                                                    

  1. Anna Sedláčková                                 25:53,52

 

100 m překážek

  1. Vendula Puzrlová                                 16,90 s

 

110 m překážek

  1. Ivo Březka                                            16,19 s

 

dálka

  1. Zuzana Rašovská                                  509 cm
  2. Vendula Puzrlová                                 481 cm
  1. Ivo Březka                                            585 cm

výška

  1. Eliška Mašterová                                  145 cm

 

koule

  1. Denisa Čejková                                    11,57 m
  2. Tereza Lišková                                     9,59 m

disk

  1. Tereza Lišková                                     28,84 m
  2. Denisa Čejková                                    24,75 m
  1. Ivo Březka                                            22,30 m

 

kladivo

  1. Denisa Čejková                                    25,77 m

4 x 100 m

  1. dorostenky ( Sedláčková, Mašterová, Puzrlová, Rašovská)              55,55 s

 

junioři

100 m

  1. Martin Neuffus                                     12,34 s

 

400 m

  1. Martin Neuffus                                     55,14 s

 

dálka

  1. Jakub Kovalčík                                     571 cm
  2. Patrik Chmelíček                                  537 cm

trojskok

  1. Jakub Kovalčík                                     12,19 m

 

 

Pořadí družstev TJ Sokol Velké Meziříčí ve 2 kole:

  1. starší žákyně
  2. starší žáci
  3. dorostenky
  4. dorostenci
  5. junioři

Pořadí družstev TJ Sokol Velké Meziříčí po 2 kolech:

  1. starší žákyně
  2. starší žáci
  3. dorostenky
  4. dorostenci
  5. junioři

 

výsledky