foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

V neděli 12. května proběhlo první kolo Ligy Vysočiny přípravek ve Velkém Meziříčí. Na děti čekal běh na 50 metrů, slalom, hod raketkou, skok z místa  a štafeta na 4x100m. Celkem se závodů zúčastnilo 125 dětí.

 


Ve čtyřboji se na stupně vítězů probojovali ze starších přípravek Jan Doležal -1 .místo, Pipek Tomáš – 3.místo a z mladších přípravek Blaťáková Karolína 1.místo.

Do první desítky v celkovém umístění víceboje se ještě dostali: Starší hoši 4. místo Ambrož Lukáš, 5. místo Fialka Matyáš, 9. místo Janíček Lukáš. Starší dívky: 4.místo Bohmová Ester, 6. místo Havlišová Klára. Mladší hoši: 4. místo Jiříček Vít, 7. místo Smejkal Jakub a 9. místo Janoušek Jakub a Kubiš Miroslav.  Mladší dívky: 1. místo Karolína Blaťáková, 8. místo Matějíčková Adéla, 9. místo Šiljegová Nikol.

V dílčích disciplínách se naši svěřenci na medailové pozice podívali celkem 14 krát.

Ve štafetách si starší hoši doběhli pro 1.místo ve složení ( Pipek T, Pipek V., Ambrož, Doležal), starší děvčata pro 3. místo ve složení (Komínková, Mafková, Bohmová, Havlišová) a mladší  hoši pro 2.místo (Jiříček, Smejkal, Janíček, Fialka).

víceboj – starší chlapci 2008 -2009

pořadí

příjmení

jméno

umístění TOP 10

1

Doležal

Jan

(2.místo slalom a 50m, 3.místo raketka, 8.místo skok z místa)

3

Pipek

Tomáš

(1.místo slalom, 3.místo 50m, 5.místo skok z místa, 8.místo raketka)

4

Ambrož

Lukáš

(1.místo raketka, 4.místo slalom, 5.místo skok z místa, 9.místo 50m)

5

Fialka

Matyáš

(3.místo slalom, 9.místo 50m, 10.místo skok z místa)

9

Janíček

Lukáš

(4.místo raketka)

11

Pipek

Vojtěch

 

17

Koukola

Michal

 

21

Pipa

Tomáš

 

23

Hroch

František

 

23

Havlík

Josef

 

25

Koukola

Ondřej

 
       

víceboj – mladší chlapci 2010 a mladší

pořadí

příjmení

jméno

umístění TOP 10

4

Jiříček

Vít

(1.místo skok z místa, 3.místo 50m, 4.místo slalom)

7

Smejkal

Jakub

(3.místo slalom a raketka)

9

Janoušek

Jakub

(4.místo 50m, 10.místo raketka)

9

Kubiš

Miroslav

(5.místo slalom, 6.místo 50m)

14

Janíček

Šimon

 

15

Šula

David

(7.místo skok z místa)

16

Fialka

Erik

 

18

Caha

Jaroslav

(7.místo 50m)

19

Koten

Kryštof

 

22

Šerý

Miroslav

 
       

víceboj – starší dívky 2008-2009

 

pořadí

příjmení

jméno

umístění TOP 10

4

Bohmová

Ester

(3.místo 50m, 4.místo raketka, 10.místo skok z místa)

6

Havlišová

Klára

(2.místo slalom, 3.místo raketka, 10.místo skok z místa)

13

Urbánková

Natálie

(6.místo 50m, 7.místo slalom)

17

Komínková

Eliška

 

19

Novotná

Nikol

 

23

Mafková

Beáta

(9.místo slalom)

24

Kučerová

Simona

 

25

Janoušková

Tereza

 

27

Smejkalová

Monika

 
       

víceboj – mladší dívky 2010 a mladší

pořadí

příjmení

jméno

umístění TOP 10

1

Blaťáková

Karolína

(1.místo slalom, 3.místo skok z místa,4.místo 50m a raketka)

8

Matějíčková

Adéla

(6.místo raketka, 7.místo skok z místa)

9

Šiljegová

Nikol

(9.místo slalom a raketka)

13

Šteflová

Karin

(6.místo skok z místa)

23

Jašová

Adéla

 

26

Derahová

Adéla

 

34

Kozlová

Karolína

 

35

Novotná

Vanessa

 

35

Mafková

Nela

 

38

Navrátilová

Isabela

 

39

Krejčí

Magdalena

 

41

Kubišová

Liliana

 

42

Navrátilová

Sára

 

 Kompletní výsledky