foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

V sobotu 4. května se v Jihlavě konalo 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň.

 

Nejvíce bodů pro svůj tým získali Tomáš Neuffuss (33), Sára Pavlidu (28) a Šimon Čech (26). Tomáš byl zároveň nejvíce bodujícím závodníkem celého kola.


Z výsledků (uvádíme bodovaná umístění):

 

starší žactvo

60 m

  1. Sára Pavlidu                                         7,95 s
  2. Vendula Švihálková                             8,40 s
  3. Nikola Bednářová                                8,80 s
  1. Tomáš Neufuss                                     7,69 s
  2. Šimon Čech                                          8,02 s
  3. Jan Křehlík                                           8,45 s

150 m

  1. Sára Pavlidu                                         19,41 s

7.Nikola Bednářová                                 21,80 ss

 

  1. Jan Křehlík                                           20,63 s

 

800 m

  1. Jiří Čermák                                           2:34,82
  2. Oliver Harvey                                     2:54,84

 

200 m překážek

  1. Natálie Malcová                                   37,64 s

 

výška

  1. Sára Pavlidu                                         139 cm
  2. Vendula Švihálková                             136 cm
  3. Veronika Švandová                            125 cm
  1. Tomáš Neufuss                                     174 cm
  2. Šimon Čech                                          171 cm

dálka

  1. Gabriela Hutrová                                  434 cm
  1. Tomáš Neufuss                                     603 cm
  2. Šimon Čech                                          559 cm
  3. Jan Křehlík                                           476 cm

koule

  1. Gabriela Hutová                                   9,20 m
  2. Dana Harvey                                        8,64 m
  3. Natálie Báňová                                     7,94 m
  1. Jiří Čermák                                           9,80 m

disk

  1. Dana Harvey                                        26,03 m

 

oštěp

  1. Dana Harvey                                        20,32 m

 

4 x 300 m

  1. žákyně (/Bednářová, Švandová, Švihálková, Pavlidu)                     3:09,68      
  2. žáci (Čech, Křehlík, Harvey, Čermák) 3:11,29

 

dorost

100 m

  1. Zuzana Rašovská                                  13,89 s

                                                                 

200 m

  1. Zuzana Rašovská                                  27,83s
  2. Věra Podrábská                                    28,99 s

dálka

  1. Zuzana Rašovská                                  501 cm

výška

  1. Eliška Mašterová                                  149 cm

 

800 m                                                      

  1. Věra Podrábská                                    2:32,31
  2. Eliška Maloušková                               2:39,86
  3. Anna Sedláčková                                 2:48,20

koule

  1. Denisa Čejková                                    11,36 m
  2. Tereza Lišková                                     9,57 m
  1. Ivo Březka                                            9,51 m

disk

  1. Denisa Čejková                                    27,52 m
  2. Tereza Lišková                                     25,46 m
  1. Ivo Březka                                            22,30 m

 

oštěp

  1. Denisa Čejková                                    29,67 m
  1. Ivo Březka                                            29,87 m

4 x 400 m

  1. dorostenky ( Podrábská, Mašterová, Sedláčková, Rašovská)          4:06,30

 

junioři

100 m

  1. Jakub Kovalčík                                     12,44 s
  2. Milan Bartušek                                     13,05 s

 

200 m

  1. Jakub Kovalčík                                     24,76 s
  2. Martin Neuffus                                     25,29 s

 

800 m

  1. Eliška Bártová                                      2:49,68

 

výška

  1. Jakub Kovalčík                                     160 cm

dálka

Jakub Kovalčík ( mimo soutěž)                570 cm.

 

 

 

Pořadí družstev TJ Sokol Velké Meziříčí po 1. kole:

  1. starší žákyně
  2. starší žáci
  3. dorostenky
  4. dorostenci
  5. juniorky
  6. junioři

 

výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/38941

fotogalerie: https://atletikavelmez.rajce.idnes.cz/2018_28.04._-_1._kolo_KPD_zactva%2C_dorostu%2C_junioru_a_dospelych_Jihlava/