O víkendu 23. a 24. února se v Praze v hale Otakara Jandery konalo mistrovství České republiky juniorů a dorostu. Na mistrovství se probojovalo 6 velkomeziříčských atletů.

Věra Podrábská startovala v  nejdelším halovém běhu na 3000 m. Po kolizi hned v úvodních metrech závodu se nedostala do svého tempa a výkonem 11:59,13 obsadila 15. místo.

První start na atletickém republikovém mistrovství a na velkých atletických závodech vůbec si vyzkoušel výškař Filip Štěpán. Jeho osobní rekord má hodnotu 185 cm. Tuto výšku se mu nepodařilo zopakovat – dolehla na něj nováčkovská nervozita a nepředl výkon, kterým by se  posunul na finálová umístění.

Ve trojskoku dorostenek startovaly Zuzana Rašovská a Vendula Puzrlová.

Zuzana Rašovská si vylepšila svůj osobák na 10,66 m a patří jí 11. místo, Vendula Puzrlová výkonem 10,33 m obsadila 14. místo.

Šestici startujících doplnily žákyně Sára Pavlidu a Vendula Švihálková, které společně s Vendulou Puzrlovou a  Zuzanou Rašovskou startovaly v dorostenecké štafetě 4 x 200 m a vybojovaly 13. místo.