Atletickou sezonu jsme jako každoročně zahájili v atletické hale v Praze na Strahově halovým přebore kraje Vysočina.

Medaile se rozdělovaly žákovských a dorosteneckých kategoriích a v tzv. kategoriích „open“ (ve vybraných disciplínách junioři a dospělí společně).

V celkové součtu jsme získali 24 umístění na medailových pozicích (8 x 1. místo, 10 x 2. místo a 6 x 3. místo) a 10 finálových umístění do 6. místa. Svá výkonnostní maxima předvedla většina našich atletů.

Přehled oddílových medailových umístění:

 

zlato

stříbro

bronz

celkem

Spartak Třebíč

18

12

16

46

Atletika Jihlava

11

9

12

32

Velké Meziříčí

8

10

6

24

Slavoj BANES Pacov

5

8

6

19

Nové Město n. M.

4

5

4

13

Atletika Jemnice

0

3

3

6

Havlíčkův Brod

1

1

2

4

Jiskra Humpolec

2

0

1

3

SK Bystřice n. P.

1

1

1

3

 

Z výsledků:

 

žákovské kategorie

1.místo

Tomáš Neufuss                       60 m                            7,77 s

Sára Pavlidu                            60 m                            8,04 s

                                                150 m                          19,46 s

2.místo

Vendula Švihálková                60 m                            8,35 s

                                                výška                           148 cm

Tomáš Neufuss                       výška                           169 cm

                                                dálka                           580 cm

 

  1. místo

Šimon Čech                             výška                           155 cm

Jiří Čermák                              koule                           10,41m

                                               

finálová umístění (do 6. místa)

  1. Vendula Švihálková            150 m                          20,75 s
  2. Šimon Čech                         dálka                           517 cm
  3. Šimon Čech                         60 m                            8,23 s

                                               

dorost

  1. místo

Zuzana Rašovská                    400 m                          65,77 s

                                                trojskok                       10,56 m

  1. místo

Ivo Březka                              60 m překážek             8,97 s

                                                400 m                          54,83 s

Eliška Mašterová                     výška                           151 cm

Zuzana Rašovská                    dálka                           516 cm

Vendula Puzrlová                   trojskok                       10,51 m

  1. místo

Eliška Mašterová                  trojskok                          9,74 m

Denisa Čejková                    koule                              11,01 m

 

 

kategorie „open“

  1. místo

Věra Podrábská                       3 000 m                       11:56,78

Ladislav Urban                       výška                           194 cm

                                                trojskok                       13,23 m

  1. místo

Tomáš Pirochta                       trojskok                       13,13 m

  1. místo

Anna Sedláčková                    1 500 m                       6:06,11

Eliška Maloušková                  3 000 m                       13:17,20

finálová umístění

  1. Radek Polášek                    60 m                            7,60 s

                                                trojskok                       11,84 m

   Tomáš Pirochta                    výška                           166 cm

                                                dálka                           598 cm

    Martin Bouček                    koule                           11,70 m

  1. Radek Polášek                    dálka                           587 cm
  2. Jakub Havlíček                    koule                           11,10 m

výsledky