V neděli 23. září se v Humpolci konalo čtvrté kolo krajského přeboru mladšího žactva. Závodu se zúčastnilo 88 závodníků. Čekal na ně čtyřboj - běh na 150 metrů, vrh koulí, skok vysoký, hod oštěpem a štafeta 4 x 60 metrů.

 

Z mladších žákyň si nejlépe vedla Dana Harvey, která se s 1593 body umístila na 2. místě. Dobře si vedla i Gabča Hutrová s 1575 body na místě 4. Obou děvčatům se nejvíce dařilo v oštepu a kouli.  V oštěpu Dana brala osobním rekordem 2.místo a Gabča 4.místo. V kouli Daně patřilo místo 1. a Gabči místo 2.

Mezi bodující děvčata se ještě dostala 12. Nikola Bednářová, 14. Veronika Švandová, 20. Karolína Balejová a 23. Adéla Čermáková.

Družstvo mladších  žákyň se umístilo na 2.místě. Celkově po základní části jsou na místě 3. za Jihlavou a Třebíčí.

 

Mezi mladšími žáky se nejvíce dařilo Dominikovi Manďákovi, který se umístil na 3.místě se ziskem 1054 bodů. Opět se mu nejlépe vedlo v oštěpařském sektoru, kde obsadil 2.místo.  a v kouli, kde skončil rovněž 2. Premiéru na závodech mladšího žactva si vyzkoušel i Jakub Doležal, který jako ještě starší přípravka se umístíl také na 20. bodující pozici.

Mladší žáci se umístili na 4.místě. Celkově po základní části jsou na místě 4. za Jihlavou, Třebíčí a Humpolcem

výsledky