foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

V sobotu 8. září se v Pacově konalo finále krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň.

Družstvo starších žákyň v tomto finálovém kole  i v celkovém pořadí celé soutěži zvítězilo. Pro velkomeziříčskou atletiku to znamená, že postupuje společně s druhým týmem děvčat TJ Spartak Třebíč do Mistrovství Čech (skupina A) a opět se zúčastní postupových bojů na M ČR družstev starších žáků a žákyň.

 

V tomto semifinále (sobota 15.9.2018 od 10:30 hodin, Třebíč) budou startovat první dvě družstva z krajských přeborů Kraje Vysočina, Středočeského kraje, Jihočeského kraje, Královéhradeckého kraje a Pardubického kraje.

Z výsledků (uvádíme bodovaná umístění)

žactvo

60 m

  1. Sára Pavlidu  (mladší žákyně)              8,04 s
  2. Vendula Švihálková                             8,46 s
  3. Zuzana Rašovská                                  8,48 s
  1. Šimon Čech                                          8,26 s

 

300 m

  1. Zuzana Rašovská                                  45,15 s
  2. Věra Podrábská                                    45,59 s
  3. Vendula Švihálková                             48,71 s

100 m překážek

  1. Vendula Puzrlová                                 17,38 s
  2. Natálie Malcová                                 20,15 s

 

1500 m

  1. Věra Podrábská                                    5:25,40
  2. Karolína Balejová (mladší žákyně)       6:02,71

 

štafeta 4 x 60 m

  1. VELMEZ „A“ (Puzrlová, Švihálková, Rašovská, Pavlidu)              31,66 s
  2. VELMEZ „B“ (Mašterová, Malcová, Podrábská, Čermáková)        34,69 s
  3. VELMEZ „C“ (Harvey, Homolová, Hutrová, Švandová)                36,63 s

 

výška

  1. Eliška Mašterová                                  147 cm
  2. Sára Pavlidu                                         138 cm
  1. Tomáš Neufuss                                     162 cm

 

dálka

  1. Zuzana Rašovská                                  476 cm
  2. Sára Pavlidu                                         452 cm
  3. Vendula Švihálková                             434 cm
  4. Eliška Mašterová                                  432 cm
  1. Tomáš Neufuss                                     513 cm
  2. Šimon Čech                                          507 cm
  3. Jan Podrábský (mladší žák)                  427 cm

 

koule

  1. Tereza Lišková                                     9,35 m
  2. Gabriela Hutrová (mladší žákyně)        7,91 m
  3. Dana Harvey (mladší žákyně)              7,82 m
  1. Tomáš Neufuss                                     10,79 m

 

oštěp

  1. Tereza Lišková                                     34,93 m
  1. Šimon Čech                                        28,45 m

kladivo

  1. Dana Harvey                                        19,20 m
  2. Tereza Lišková                                     17,09 m
  3. Natálie Báňová                                     10,53 m

 

dorost

výška

  1. Mike Aminu Abu                                 175 cm
  2. Jakub Kovalčík                                     155 cm

dálka

  1. Jakub Kovalčík                                     583 cm

100 m

  1. Martin Neufuss                                     12,57 s

400 m

  1. Eliška Maloušková                               75,94 s
  1. Martin Neufuss                                     56,61 s

1500 m

  1. Eliška Maloušková                               5:43,09

koule

  1. Denisa Čejková                                    11,20 m

oštěp

  1. Denisa Čejková                                    28,02 m

kladivo

  1. Denisa Čejková                                    19,28 m

 

Zisk bodů ve finálovém kole:

1

Čejková, Denisa

28,00

2

Lišková, Tereza

24,00

3

Rašovská, Zuzana

22,50

4

Neufuss, Tomáš

22,00

5

Pavlidu, Sára

20,00

6

Podrábská, Věra

20,00

7

Neufuss, Martin

20,00

8

Kovalčík, Jakub

18,00

9

Mašterová, Eliška

14,00

10

Švihálková, Vendula

12,50

11

Maloušková, Eliška

12,00

12

Aminu Abu, Mike

11,00

13

Harvey, Dana

11,00

14

Čech, Šimon

11,00

15

Balejová, Karolína

8,00

16

Puzrlová, Vendula

6,00

17

Báňová, Natálie

5,00

18

Hutrová, Gabriela

4,00

19

Podrábský, Jan

2,00

20

Malcová, Natálie

1,00

výsledky

fotogalerie